Adres

İvedik Organize Sanayi Bölgesi, Ağaç İşleri Sanayi Sitesi,
21. Cadde, 1357 Sokak, No: 32, Ostim Yenimahalle
06370 ANKARA

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi - Cuma  8:30  - 18:00 

Cumartesi  8:30  - 12:30 

Bizimle İletişime Geçin

 

T: +90 312 394 48 89
F: +90 312 394 48 85


Asansör kumanda sistemleri ve elektroniğinde “dizayn, üretim, teknik destek, satış sonrası hizmet, danışmanlık, satış, ithalat ve ihracat konularında faaliyet gösteren şirketimiz, Mikosis markası altında aranılan ve güvenilen bir marka haline gelmekte ve dikey kentleşmenin en önemli unsurlarından biri olan asansör sektöründe yılların tecrübesini siz müşterilerimize sunmaktadır.

Misyonumuz

Mikosis, günümüz ve geleceğin modern toplumunun ihtiyaç duyduğu ortak özelliklerin tümünü kendi bünyesinde toplamaktadır. Ürünlerimizin her biri; emniyet, güvenilirlik, performans, konfor, fonksiyonellik ve ergonomik gereksinimlere dayanan tasarım ve imalatlardan oluşmaktadır. Gelişen teknolojiyi takip eden, kaynaklarını etkin kullanabilen ve gelişime açık, müşteri memnuniyeti çerçevesinde ürünler sunan firmamız, toplumun değişen gereksinimlerini karşılama politikasının bir sonucu olarak insanların refahına ve ülke ekonomisine pozitif katkılarda bulunmayı hedef alır.

Vizyonumuz

Bir ürünün toplam kalitesi, o ürünün imalatında kullanılan malzeme ve komponentlerin ayrı ayrı sahip olduğu kalite değerlerinin bir bütünü olarak değerlendirilebilir. Bundan dolayı ürünlerimizde ilgili yönetmelik ve standartlara uygun ve sürekli olarak test, muayene ve kontrol prosedürlerine tabi tutulan kaliteli malzeme ve komponentleri kullanmaktayız. Firmamızın dayandığı bu felsefe, ürünlerimizin her birine üstün kalite damgasının vurulmasının bir güvencesidir.

Kalite

Firmamız için “kalite” sadece ulaşılan ve korunan bir düzey değil, koşullara göre iyileştirilen, geliştirilen ve yenilenen bir hedeftir. Tüm firma çalışanlarının paylaştığı bir sorumluluktur.
Kalite ve güven firmamızın geleceğinin teminatıdır
Firma olarak en temel prensibimiz; işimize bağlılık, konumuzda profesyonellik, toplam kalite yönetimi, kurumsal organizasyon yapısı ve nihai müşteri memnuniyeti ve sürekliliğinin temini ve tesisidir.

smartlift_logo gefran_logo