Mikosis Elektronik Mikro Kontrol Sistemleri'ne ait www.mikosis.com.tr web sitesinin kullanımı ve bu bilgilerin kullanımı için vermiş olduğunuz bilgilerin gizliliği hakkındaki politikamız için lütfen inceleyiniz.

Kişisel Bilgiler - Kullanıcı/Üyelik İşlemleri

Sitemize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı öncelikle teşekkür ederiz. Sitemizin bazı bölümlerinde kişisel bilgilerinizi kendi rızanız ile iletmeniz mümkündür. Bize ulaşan bilgiler size daha iyi hizmet vermek için değerlendirilir ve faaliyetlerimiz hakkında haberler iletmek için kullanılabilir.

Sitemiz üzerinden form doldurarak iletmiş olduğunuz eposta adresinize bir şifre ile kullanıcı bilgisi iletilmekte ve bu bilgiler ile www.mikosis.com.tr web sitemizin halka açık olmayan kısımlarınada erişim hakkı elde edebilirsiniz. Bu bilgilerin 3. kişilerle paylaşılması, web sitemiz üzerinde tahribata yol açacak her türlü girişimde bulunulması telif hakkı ihlali ve gizli bilgilerin çalınması kapsamında değerlendirelebilir. Kullanıcı bilgilerinizin güvenliği sizin sorumluluğunuzdadır.

Telif

www.mikosis.com.tr  web sitesinde kullanılan içerikle ilgili telif hakkı Mikosis Mikro Kontrol Sistemleri Elektronik Elektrik Otomasyon Asansör Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.'ne (Ankara/Türkiye) aittir. Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yayınlanan metin, görsel, ses, animasyon ve video dosyaları ile tasarımlar 5846 sayılı Yasa ve ilgili Mevzuat gereği telif altındadır. Hiçbir öğe ticari amaç için kopyalanamaz, kullanılamaz veya başka sitelerde yayınlanamaz.

Logolar

Sitemizde yayınlanan tüm logolar, marka ve kurumsal amblemler ile cihazların üstündeki model yazıları, 556 Sayılı Markaların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname hükümleri ile korunmaktadır.

Bilgiler

İlgili bilgiler Mikosis Mikro Kontrol sistemleri Elektronik Elektrik Otomasyon Asansör Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. tarafından "olduğu gibi" ve hiçbir surette herhangi bir garanti ya da taahüt içermeden ya da ima edilmeden verilmektedir. Cihazlarla ilgili bilgiler için geçerli kaynak markaların kendi web siteleridir. Bilgilerin doğru olduklarından yola çıkıldıysa da, bazı hata ya da yazım yanlışları içerebilir.

Ürünler, Klavuz ve Şemalar,

Bu sitede yer alan tüm ürün bilgileri, bu Internet sitesinin yayına alındığı tarihte en son elde edilen bilgiler doğrultusunda hazırlanmıştır. Telif hakkı  Mikosis Mikro Kontrol sistemleri Elektronik Elektrik Otomasyon Asansör Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. dilediği zaman ve önceden hiçbir uyarı yayınlamaksızın bilgilerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hatalarından dolayı sorumluluk alınmaz

Sitemizde yayınladığımız ürün klavuzları, cihaz firmware leri ve şemalarla ilgili teknik destek ihtiayacınızı lütfen bize iletebilirsiniz.

Site yönetimi : This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.